Dowiedz się więcej
o naszym studiu

Blue Star Studio
Kilka słów o nas

Blue Star Studio

Blue Star Studio to miejsce, które powstało z pasji do fotografii. Lubimy zatrzymywać chwile w fotografii i opowiadać z nią historie. Chcemy byście po latach powrócili do zdjęć i z sentymentem wspominali najpiękniejsze chwile Waszego życia.Stawiamy na naturalność, emocje i to uwidaczniamy w naszych fotografiach.

Specjalizujemy się w fotografii ślubnej i wideofilmowaniu od lat uwieczniając Wasze uczucia i emocje. Poprzez reportaż ślubny i sesje plenerowe zamykamy Wasze wszystkie przepiękne chwile w fotografii, która zawsze przypomni Wam ten niesamowity i wyjątkowy dzień. Oglądając po latach weselny film na nowo przypomnicie sobie najważniejszy dzień Waszego życia, w którym to staliście się małżeństwem. Zajmujemy się wynajmem i obsługą maszyny do ciężkiego dymu, która sprawi, że pierwszy taniec będzie jak z bajki oraz napisu Love, podkreśli on klimat Waszej wesela.

Nasze studio zajmuje się również fotografią eventową (imprezy firmowe, studniówki), sesja rodzinnymi, fotografią do dokumentów.

Świadczymy także usługi fotoksiążka, wydruk i oprawa zdjęć.

Zapraszamy do kontaktu i do naszego studia fotograficznego w Wadowicach. Działamy na terenie całej Polski.

Skontaktuj się z nami!

Przygotujemy dla Ciebie ofertę

Kontakt